Firmast

AusKonsult OÜ on 2014. aastal asutatud Eesti ettevõte, mille põhitegevus on korterite ja eramajade renoveerimine. Toetudes kogemustele nii projekteerimises kui ka ehituses oleme veendunud, et suudame pakkuda kvaliteetseid lahendusi ja vajadusel neid ise teostada.

Nimi, AusKonsult, sai valitud seepärast, et firma asutamise mõte ja esimesed tööd pärinevad Austraaliast (rahvusvaheline lühend AUS). Samuti hindame kõrgelt ausust. Konsult, lühedatud sõnast konsulteerima, sümboliseerib koostööd kliendiga, et jõuda sobivate lahendusteni.

 


Koostöös kliendiga selgitame välja sobivad lahendused. Selleks, et saavutada parem üksteise mõistmine ja täpsemad mahud koostame enamikel juhtudel 3D mudeli koos erinevate visualiseeringutega. Kolmemõõtmeline mudel aitab näha kõiki võimalikke kitsaskohti ja vähendab seeläbi probleeme ehitustööde ajal. Visualiseeringud saavutatavast lõpptulemusest lubavad Teil kui kliendil olla kindel oma valikute õigsuses.

 


 

Meie missioon on aidata kaasa ehitusturu korrastumisele läbi klientide teadlikkuse tõstmise. Levinud on korraliku projektita ehitamine, mis põhjustab säästmise asemel aja, materjalide ja raha raiskamist. Leiame, et selline suhtumine ehitusprojektidesse peab muutuma.

 


 

Meie visioon on kasvada keskmise suurusega tegijaks renoveerimisturul, toetudes läbimõeldud lahendustele ja kaasaegsetele projekteerimisvõimalustele. Soovime olla meie klientidele usaldusväärsuse ja kvaliteedi sünonüümiks.

Jaga seda:
Facebook