MEIE TEENUSTE MÄRKSÕNAD

Kvaliteet

Säästlikkus

Rahulolu

Kvaliteetne renoveerimisprojekt

Paneme rõhku renoveerimisprojektile, mis tagab säästliku ehituse ja kliendi rahulolu projekti lõppedes.

Soodne ja kiire teostus

Projekti koostamine võimaldab ehituse alguseks lahendada probleemsemad kohad, mis tähendab kliendile lühemat ehitusperioodi ja väiksemat materjalikulu.

Lõppeesmärk on rahulolev klient

Rahulolu põhineb kindlasti kahel eelpool nimetatud märksõnal. Kui kvaliteet ja säästlikkus on tagatud, siis võib loota, et klient on tulemusega rahul.


 

Usaldus

Usalduse saavutamiseks soovime olla klientidele avatud ja tutvustada ennast läbi varasemate projektide. Ilma vastastikuse usalduseta on raske ajada ka kõige lihtsamaid igapäevaseid asju korteri või maja renoveerimisest rääkimata. Seepärast julgustamegi Teid, kui klienti, huvi korral ühendust võtma ja meiega võimalike lahenduste osas konsulteerima. Seeläbi saate ettekujutuse, kas sobime Teile tööde läbiviimiseks. Esmase konsultatsiooni eest me Tallinna piires tasu ei küsi (muus osas on vaja eraldi kokku leppida).


 

Korterite ja majade renoveerimine

AusKonsult OÜ keskendub Eesti maja- või korteriomanikele, kes soovivad kinnisvara kaasajastada. Renoveerimisel tekib hulk küsimusi:

  • millist ruumilahendust eelistada,
  • kui suures mahus töid teostada,
  • kuidas töid organiseerida,
  • milliseid toone ja materjale kokku sobitada jne.

Siinkohal tulemegi appi meie. Omades kogemust projekteerimise ja ehitamise valdkonnas suudame pakkuda sobivaid lahendusi. Koostame planeeritava eelarve ja vajaliku täpsusega projekti. Soovi korral loome tulevase olukorra täpse visualiseeringu. Samuti oleme valmis enda kanda võtma ehitamise. Kindlasti ei teosta me hetkel kõiki töid ise, vaid otsime ise vajaminevad alltöövõtjad.

 

Korterite ja majade renoveerimine

Jaga seda:
Facebook